O Marsjance

Szanowni Państwo, Stali Klienci, Drodzy Przyjaciele, Miłośnicy Marsjanki.

Już w latach 30-tych poprzedniego stulecia MARSJANKA była miejscem wypoczynku i działań twórczych wielu osób przybywających do Szczyrku oraz jego okolic.

Od kilkudziesięciu lat przyjeżdżają do nas goście, którzy doceniają fascynującą mieszankę historii, wyśmienitej kuchni oraz miłej obsługi. MARSJANKA na stałe wpisał się nie tylko w krajobraz, ale i w historię Szczyrku.

Nie trzeba lecieć na odległa planetę, aby zaznać nieziemskiej przyjemności i wypoczynku.  Wystarczy Mili Państwo odwiedzić nasz obiekt.

MARSJANKA to wymarzone miejsce dla osób, które pragną spędzić czas urlopu w górskiej ciszy, spokoju i komfortowych warunkach. Wspaniałe trasy turystyczne na wyciągniecie ręki, czyste powietrze oraz dzika natura przyciąga wiele osób, pragnących odpocząć od codziennego zgiełku.

Nasz stylowy obiekt mieści się w Szczyrku w bardzo malowniczej i urokliwej okolicy. Usytuowany jest na skale w towarzystwie przepięknej zieleni. Z jednej strony, mają Państwo zaledwie 300 m od wyciągu krzesełkowego na Skrzyczne (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego - 1257 m n.p.m.), z drugiej zaś ok. 350 m do centrum miasta. Tuż obok znajduje się niebieski szlak prowadzący na Skrzyczne, natomiast zimą jest to koniec czarnej trasy narciarskiej.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.marsjanka.eu/pensjonat#sigProId00fdf6c390