Rezerwacja

Rezerwacji pobytu w Marsjance można dokonać osobiście, telefonicznie, faxem, pocztą e-mail lub za pomocą odpowiedniego formularza udostępnianego na stronie internetowej.

  1. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po przekazaniu przez pracownika Marsjanki informacji oraz wpłaceniu przez Gościa uzgodnionego zadatku, wynoszącego 50% całkowitej ceny rezerwowanego pobytu, na właściwe konto bankowe (powyższe nie dotyczy imprez okolicznościowych np. Sylwester).
  2. Wpłata zadatku w uzgodnionym terminie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
  3. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie oznacza anulowanie rezerwacji.
  4. Za datę wpłacenia zadatku uważa się datę uznania rachunku bankowego odbiorcy.
  5. Całość należności za zarezerwowany pobyt jest pobierana z góry (w formie gotówkowej) w dniu przybycia do Marsjanki(w trakcie meldowania) i pomniejszona o wpłacony zadatek.
  6. W przypadku braku wpłaty należności za zarezerwowany pobyt, o której mowa w pkt 6, zadatek podlega przepadkowi.

 

Formularz wstępnej rezerwacji prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy poniżej wpisać swoje dane osobowe i wybrać pokoje, którymi jesteście Państwo zainteresowani. Prosimy pamiętać o podaniu numeru kontaktowego oraz adresu e-mail. Odpowiemy na zapytanie rezerwacyjne i udzielimy informacji o dostępności pokoi w wybranym przez Państwa terminie. 

Liczba pokoi

Liczba osób

Termin

Twoje dane osobowe